Oznanila od 9. do 16. decembra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 9. decembra
ob 15.00 ++ starša Turk in za srečno vrnitev
četrtek 13. decembra
ob 18.00 v zahvalo in priprošnjo Mariji
sobota 15. decembra
ob 10.00 za božji blagoslov v družini
nedelja 16. decembra
ob 15.00 za zdravje (Adamlje)

Maše na Čatežu

nedelja 9. decembra ob 8.00 za farane

ob 10.00 + Janez Kotar (Trebanjski Vrh), obl.
ponedeljek 10. decembra
ob 8.00 v dober namen
torek 11. decembra
ob 8.00 za zdravje romarjev
sreda 12. decembra
ob 8.00 Mariji v zahvalo in priprošnjo
petek 14. decembra
ob 18.00 za srečo v družini
sobota 15. decembra
ob 18.00 za farane
nedelja 16. decembra
ob 8.00 + Marko Gerdin, obl.

ob 10.00 + Hilda Hostnik, obl.

Oznanila od 2. do 9. decembra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 2. decembra
ob 15.00 ++ Miro Povhe in Jože Pangerc

za srečen porod
četrtek 6. decembra
ob 18.00 za srečno opravljene izpite
sobota 8. decembra
ob 10.00 + Marija Kamin (Dolenja vas), obl.
nedelja 9. decembra
ob 15.00 ++ starša Turk in za srečno vrnitev

Maše na Čatežu

nedelja 2. decembra ob 8.00 za farane

ob 10.00 + Jula Vesel, 30. dan
ponedeljek 3. decembra
ob 8.00 v dober namen
torek 4. decembra
ob 8.00 + Marko Likar
petek 7. decembra
ob 18.00 v zahvalo
nedelja 9. decembra
ob 8.00 za farane

ob 10.00 + Janez Kotar (Trebanjski Vrh), obl.

Oznanila od 25. novembra do 2. decembra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 25. novembra
ob 15.00 ++ Ostanek in Pancar (Razbore)
četrtek 29. novembra
ob 18.00 + Ines Leskovšek, obl.
sobota 1. decembra
ob 10.00 ++ Nace in Karolina Miklič
nedelja 2. decembra
ob 15.00 ++ Miro Povhe in Jože Pangerc

za srečen porod

Maše na Čatežu

nedelja 25. novembra ob 8.00 ++ Jože, Julijana in ++ Kolenc

ob 10.00 + Alojzija Ferfolja, obl.
ponedeljek 26. novembra
ob 8.00 za farane
torek 27. novembra
ob 8.00 v dober namen
sreda 28. novembra
ob 8.00 za pokojne
petek 30. novembra
ob 18.00 za verne duše v vicah
nedelja 2. decembra
ob 8.00 za farane

ob 10.00 + Jula Vesel, 30. dan

Oznanila od 18. do 25. novembra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 18. novembra
ob 15.00 v zahvalo za zdravje in lepo vreme
četrtek 22. novembra
ob 18.00 za zdravje in Božjo pomoč
sobota 24. novembra
ob 10.00 + Jožefa Kastelic
nedelja 25. novembra
ob 15.00 ++ Ostanek in Pancar (Razbore)

Maše na Čatežu

nedelja 18. novembra ob 8.00 + Angela Štepec, obl.

ob 10.00 ++ Marija (obl.) in Anton Bregar ter Jože Babič
ponedeljek 19. novembra
ob 8.00 za farane
torek 20. novembra
ob 8.00 v dober namen
sreda 21. novembra
ob 8.00 v zahvalo
petek 23. novembra
ob 18.00 ++ Štepec
nedelja 25. novembra
ob 8.00 ++ Jože, Julijana in ++ Kolenc

ob 10.00 + Alojzija Ferfolja, obl.

Oznanila od 11. do 18. novembra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 11. novembra
ob 15.00 po namenu (Mlakar)
četrtek 15. novembra
ob 18.00 + Slavko Bregar, obl.
sobota 17. novembra
ob 10.00 + Marko Gerdin
nedelja 18. novembra
ob 15.00 v zahvalo za zdravje in lepo vreme

Maše na Čatežu

nedelja 11. novembra ob 8.00 + Franci Novak, obl.

ob 10.00 ++ starše in brate Smrke ter Tine Režek
ponedeljek 12. novembra
ob 8.00 + Marko Likar
torek 13. novembra
ob 18.00 + Jula Vesel, 7. dan
sreda 14. novembra
ob 8.00 za farane
petek 16. novembra
ob 18.00 ++ Jože in Ani Zupančič (Ponikve)
nedelja 18. novembra
ob 8.00 + Angela Štepec, obl.

ob 10.00 ++ Marija (obl.) in Anton Bregar ter Jože Babič

Oznanila od 4. do 11. novembra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 4. novembra
ob 15.00 v zahvalo Mariji Pomočnici (Medved)
za blagoslov v družini (Ožek)
četrtek 8. novembra
ob 18.00 ++ starši Zagorjan
sobota 10. novembra
ob 12.00 v zahvalo Bogu in Mariji
nedelja 11. novembra
ob 15.00 po namenu (Mlakar)

Maše na Čatežu

nedelja 4. novembra ob 8.00 v zahvalo
ponedeljek 5. novembra
ob 8.00 za farane
torek 6. novembra
ob 8.00 v dober namen
sreda 7. novembra
ob 8.00 za verne duše v vicah
petek 9. novembra
ob 18.00 + Ana Korelc, obl.
nedelja 11. novembra
ob 8.00 + Franci Novak, obl.

ob 10.00 po namenu (Mlakar)

Oznanila od 28. oktobra do 4. novembra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 28. oktobra
ob 10.00 ++ Bogomir in Terezija Mlakar
ob 16.00 ++ Smrke in Anžiček (Križ)
petek 2. novembra
ob 18.00 za zdravje (Bregar)
sobota 3. novembra
ob 10.00 + Miran in ++ Maček
nedelja 4. novembra
ob 15.00 v zahvalo Mariji Pomočnici (Medved)

za blagoslov v družini (Ožek)

Maše na Čatežu

nedelja 28. oktobra ob 8.00 ++ starše in brate Bedene
ponedeljek 29. oktobra
ob 8.00 za farane
torek 30. oktobra
ob 8.00 v dober namen
sreda 31. oktobra
ob 8.00 za pokojne dušne pastirje
petek 1. novembra – vsi sveti
ob 8.00 za farane
Trebanjski Vrh
ob 10.00 + Alojz Kotar (Treb. Vrh), obl.

ob 14.00 ++ Ivan in Pavla Bregar
petek 2. novembra
ob 8.00 + č.g. Hinko Povše
nedelja 4. novembra
ob 8.00 ++ Marija in Anton Bregar

Oznanila od 21. do 28. oktobra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 21. oktobra
ob 10.00 + Janko Zupanc (Višnja Gora)
ob 16.00 ++ Frančiška in Franc Logar, obl.
četrtek 25. oktobra
ob 19.00 + Ivan Kozlevčar, obl.
sobota 27. oktobra
ob 10.00 ++ Zavrletovi
nedelja 28. oktobra
ob 10.00 ++ Bogomir in Terezija Mlakar

ob 16.00 ++ Smrke in Anžiček (Križ)

Maše na Čatežu

nedelja 21. oktobra ob 8.00 ++ Darko in Marija Pevec (Goljek)
ponedeljek 22. oktobra
ob 8.00 v dober namen
torek 23. oktobra
ob 19.00 + Marija Ravnikar, obl.
sreda 24. oktobra
ob 8.00 za farane
petek 26. oktobra
ob 19.00 + Tilka Hostnik, obl.
nedelja 28. oktobra
ob 8.00 ++ Marija in Anton Bregar

Oznanila od 14. do 21. oktobra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 14. oktobra
ob 10.00 + Nace Zupančič, obl.
ob 16.00 + Franc (obl.) in ++ starši Kastelic
sobota 20. oktobra
ob 10.00 za zdravje (Mačerol)
nedelja 21. oktobra
ob 10.00 + Janko Zupanc (Višnja Gora)

ob 16.00 ++ Frančiška in Franc Logar, obl.

Maše na Čatežu

nedelja 14. oktobra ob 8.00 ++ Darko in Marija Pevec (Goljek)
ponedeljek 15. oktobra
ob 8.00 za farane
petek 19. oktobra
ob 19.00 na čast usm. Jezusu za smiselno udejstv. v življ.
nedelja 21. oktobra
ob 8.00 ++ Marija in Anton Bregar

Oznanila od 7. do 14. oktobra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 7. oktobra
ob 10.00 ++ Marija in Božidar Pevec, obl.
 Grozdetov shod ob 16.00 + Lojze Slak, obl.

+ Zora (obl.) in ++ Gerdin

+ Jože Kolenc, obl.

++ Kolenc in Anžiček
torek 9. oktobra ob 19.00 ++ Angela in Anton Potrebuješ, obl.
četrtek 11. oktobra
ob 19.00 + Jožefa Zagorjan, obl.
sobota 13. oktobra
ob 10.00 ++ Matilda in Henrik (st. in ml.) Ahlin
nedelja 14. oktobra
ob 10.00 + Nace Zupančič, obl.

ob 16.00 + Franc (obl.) in ++ starši Kastelic

Maše na Čatežu

nedelja 7. oktobra ob 8.00 + Franc Novak
ponedeljek 8. oktobra
ob 8.00 za farane
sreda 10. oktobra
ob 8.00 + Marko Likar
petek 12. oktobra
ob 19.00 + Justina Korelc
nedelja 14. oktobra
ob 8.00 ++ Darko in Marija Pevec (Goljek)