Arhivi Kategorije: Novice

Oznanila od 17. do 24. februarja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 17. februarja ob 15.00 starši in sinova Žalik
četrtek 21. februarja ob 18.00 v zahvalo in priprošnjo za zdravje (Stopar)
sobota 23. februarja ob 10.00 + Jožefa Verbič, 7. dan
 nedelja 24. februarja ob 15.00 + Pepca Jelnikar

Maše na Čatežu

nedelja 17. februarja ob 8.00 ++ Marija in Stanislav Kališek, obl.
ob 10.00 ++ Valentin in Angela Kavšek (Križ)
ponedeljek 18. februarja
ob 8.00 za verne duše v vicah
torek 19. februarja ob 8.00 za spravo in za zdravje
sreda 20. februarja ob 8.00 v zahvalo za uslišano prošnjo
petek 22. februarja
ob 18.00 ++ Jožefa (obl.) in Jože Dimec
nedelja 24. februarja
ob 8.00 za farane
ob 10.00 v zahvalo

Oznanila od 27. januarja do 3. februarja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 27. januarja ob 15.00 + Marija Prevolšek, obl.
četrtek 31. januarja
ob 18.00 Mariji v zahvalo in priprošnjo (Pavlin)
sobota 2. februarja – svečnica
ob 10.00 + Jula Vesel
nedelja 3. februarja
ob 15.00 + Jože Mesarko, 7. dan
  v zahvalo in priprošnjo za srečo pri delu

Maše na Čatežu

nedelja 27. januarja ob 8.00 + Anton Mrhar
ob 10.00 + Tone Zorc, obl.
ponedeljek 28. januarja
ob 8.00 + Marko Likar
torek 29. januarja ob 8.00 za farane
sreda 30. januarja
ob 8.00 v dober namen
petek 1. februarja
ob 18.00 ++ Bernarda in Bogomir Meserko
nedelja 3. februarja
ob 8.00 ++ Anton in Marija Bregar, obl.
ob 10.00 + Franc Novak, obl.

Oznanila od 30. decembra 2018 do 6. januarja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 30. decembra ob 15.00 v zahvalo za zmago (Treb. mažoretke)
torek 1. januarja – Marija, Božja mati
ob 15.00 ++ Pavlin, Koršič in Pegan
četrtek 3. januarja
ob 18.00 ++ Hegler in Francelj
sobota 5. januarja
ob 10.00 + Frančiška Vencelj (Horjul)
nedelja 6. januarja – Gosp. razglašenje
ob 15.00 ++ Ciril (obl.) ter Jože in Marija Vavtar

Maše na Čatežu

nedelja 30. decembra ob 8.00 ++ starši Hrovatič in ++ Ferkoletovi
ob 10.00 + Anton Kotar, obl.
ponedeljek 31. decembra
ob 8.00 za farane
torek 1. januarja – Marija, Božja mati ob 10.00 ++ Frančiška in Pavle Lavrih, obl.
petek 4. januarja
ob 18.00 za Božji blagoslov
nedelja 6. januarja – Gosp. razglašenje
ob 8.00 za farane
ob 10.00 ++ Rudi in Helena Meserko

Oznanila od 23. do 30. decembra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 23. decembra ob 15.00 + Frančiška Starina, obl.
torek 25. decembra – božič
ob 15.00 ++ Ludvik in Ani Vidmar
sreda 26. decembra – sv. Štefan
ob 10.00 + Martin Kelc
četrtek 27. decembra – sv. Janez
ob 18.00 ++ Polde in Marija Antončič
sobota 29. decembra
ob 10.00 ++ Gradišar, Hrovatič, Kren in Larin
nedelja 30. decembra
ob 15.00 v zahvalo za zmago (Treb. mažoretke)

Maše na Čatežu

nedelja 23. decembra ob 8.00 za farane
ob 10.00 + Marija Zupančič (Okrog), obl.
ponedeljek 24. decembra
ob 8.00 v dober namen
torek 25. decembra – božič ob 0.00 za farane
  ob 10.00 ++ Ignac in Antonija Mandelj (Gor. vas)
petek 28. decembra
ob 18.00 ++ Pavel in Milka Krištof ter Jože in Minka Ceglar
nedelja 30. decembra
ob 8.00 ++ starši Hrovatič in ++ Ferkoletovi
ob 10.00 + Anton Kotar, obl.

Oznanila od 19. do 26. marca 2017

Konec marca smo vstopili v poletni čas, odslej bodo nedeljske maše ob 16.00. Z belo nedeljo pa začnemo novo romarsko leto. Odtlej bodo nedeljske maše ob 10.00 in 16.00.

Maše na Zaplazu

nedelja 19. marca ob 15.00 ++ Jurman
torek 21. marca
ob 18.00 v zahvalo za Božje varstvo
sobota 25. marca
ob 10.00 + Miroslav Zorc, obl.
nedelja 26. marca
ob 16.00 + Mari Sernel


Maše na Čatežu

nedelja 19. marca
ob 8.00 ++ Jože (obl.) in Julijana Kolenc

ob 10.00 + Stanislav Kališek, 30. dan
ponedeljek 20. marca
ob 8.00 po namenu
sreda 22. marca
ob 8.00 v dober namen
petek 24. marca
ob 19.00 v zahvalo
nedelja 26. marca
ob 8.00 ++ Jožefa Dimec (Treb. Vrh), 30. dan

ob 10.00 za farane

Oznanila od 5. do 12. junija 2016


Maše na Zaplazu

nedelja 5. junija
ob 10.00 ++ Dušan in Marija Bizjak, obl.

ob 16.00 ++ Anton in Alojzja Meserko

+ Olga Bandelj, obl.
sreda 8. junija ob 10.00 romarska maša
četrtek 9. junija
ob 19.00 + Pavla Korelc, 7. dan
sobota 11. junija ob 10.00 v zahvalo za vse prejete milosti
nedelja 12. junija
ob 10.00 ++ Marija in Franc Bedene
ob 16.00 + Stanislav Hribar in ++ Jeršin


Maše na Čatežu

nedelja 5. junija
ob 8.00 za farane
petek 10. junija ob 19.00 + Ladislav Zupančič, 7. dan
nedelja 12. junija ob 8.00 + Jože Bedene (Treb. Vrh), obl.

Oznanila od 29. maja do 5. junija 2016


Maše na Zaplazu

nedelja 29. maja
ob 10.00 za zdravje (Pirnar)

ob 16.00 v zahvalo za zdravje (Kamin)
ponedeljek 30. maja ob 19.00 v zahvalo
četrtek 2. junija
ob 19.00 + Marjia Poterbin, obl.
petek 3. junija – Srce Jezusovo
ob 10.00 za srečno operacijo
sobota 4. junija ob 10.00 + Mihael Kobe
nedelja 5. junija
ob 10.00 ++ Dušan in marija Bizjak, obl.
ob 16.00 ++ Anton in Alojzja Meserko

+ Olga Bandelj, obl.


Maše na Čatežu

nedelja 29. maja
ob 8.00 za farane
torek 31. maja
ob 19.00 + Angela Štepec
petek 3. junija Srce Jezusovo ob 19.00 ++ Jožefa, Franc in Milan Ovnik ter Marija Korelc
nedelja 5. junija ob 8.00 za farane

Oznanila od 15. do 22. maja 2016


Maše na Zaplazu

nedelja 15. maja – binkošti
ob 10.00 + Marija Bregar

ob 16.00 + Marko Kolenc, obl.
ponedeljek 16. maja – binkoštni ponedeljek
ob 10.00 v dober namen
sobota 21. maja
ob 10.00 + Alojzija Merzel, obl.
nedelja 22. maja – Sveta Trojica
ob 10.00 ++ Anton, Milka ter Tone Hostnik

ob 16.00 + Jože Gorišek


Maše na Čatežu

nedelja 15. majabinkošti
ob 8.00 ++ Starše in brata Kaferle (Ševnica)
petek 20. maja
ob 19.00 + Jože Pristopec, obl.
nedelja 22. majaSveta Trojica
ob 8.00 za farane

Oznanila od 8. do 15. maja 2016


Maše na Zaplazu

nedelja 8. maja
ob 10.00 ++ starši Barle in Blaž Kastelic

ob 16.00 + Štefka Slak
četrtek 12. maja
ob 19.00 v zahvalo za zdravje (Povše)
sobota 14. maja
ob 10.00 za zdravje (Slak)
nedelja 15. maja
ob 10.00 + Marija Bregar

ob 16.00 + Marko Kolenc, obl.


Maše na Čatežu

nedelja 8. maja
ob 8.00 za farane
ponedeljek 9. maja
ob 8.00 v dober namen
torek 10. maja
ob 8.00 za farane
petek 13. maja
ob 19.00 + Robi Golob, obl.
nedelja 15. maja
ob 8.00 ++ Starše in brata Kaferle (Ševnica)

Oznanila od 17. do 24. aprila 2016


Maše na Zaplazu

nedelja 17. aprila
ob 10.00 ++ Angela in Edvard Smuk (Trebnje)

ob 16.00 + Leja Placer
četrtek 21. aprila
ob 19.00 ++ Feliks in Marija Gorenčič
sobota 23. aprila
ob 10.00 + Stane Kamin, obl.
nedelja 24. aprila
ob 10.00 ++ Jurman

ob 16.00 ++ Pajk in Marolt


Maše na Čatežu

nedelja 17. aprila
ob 8.00 + Anton Šraj
torek 19. aprila
ob 8.00 za dobrotnike
sreda 20. aprila
ob 8.00 v dober namen
petek 22. aprila
ob 19.00 + Janez Globočnik in ++ Maksovi
nedelja 24. aprila
ob 8.00 za farane