Arhivi Kategorije: Novice

Oznanila od 30. junija do 7. julija 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 30. junija ob 10.00 + Henrik Smrke, obl.
ob 16.00 ++ Alojzija in Janez Kamin, obl.
četrtek 4. julija ob 19.00 Zaplaški Mariji za zdravje (Kotar)
sobota 6. julija ob 12.00 bl. A. Grozdetu za zdravje in Božje varstvo (Tone)
nedelja 7. julija ob 10.00 ++ Starc in Pele
Grozdetov shod  ob 16.00 + Marjana Poterbin, obl.
++ starše Ajdišek in Henrik Kastelic

Maše na Čatežu

nedelja 30. junija ob 8.00 za farane
torek 2. julija ob 8.00 v dober namen
sreda 3. julija ob 8.00 + Marko Likar
četrtek 4. julija – Okrog ob 20.00 za sosesko
petek 5. julija ob 19.00 + Dani Hostnik, obl.
nedelja 7. julija ob 8.00 za farane
Okrog   ob 10.00 + Lado Zupančič

Oznanila od 23. do 30. junija 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 23. junija ob 10.00 + Vika Zore
ob 16.00 ++ Cecilija in Anton Nemanič
torek 25. junija ob 10.00 bl. A. Grozdetu za zdravje in Božje varstvo (Tone)
četrtek 27. junija ob 19.00 + Matija Wachter, obl.
sobota 29. junija – sv. Peter in Pavel ob 10.00 + Alojz Gerdin
nedelja 30. junija ob 10.00 + Henrik Smrke, obl.
ob 16.00 ++ Alojzija in Janez Kamin, obl.

Maše na Čatežu

nedelja 23. junija ob 8.00 za farane
ponedeljek 24. junija ob 8.00 za zdravje
sreda 26. junija ob 8.00 v dober namen
petek 28. junija ob 19.00 ++ Lojze in Ana Slak
nedelja 30. junija ob 8.00 za farane

Oznanila od 3. do 10 marca 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 3. marca ob 15.00 + Jože Mesarko, 30. dan
++ Peterle ter starše Novljan
sreda 6. marca – pepelnica ob 18.00 ++ brate in sestre Kralj ter g. Janez Petek
sobota 9. marca ob 10.00 za blagoslov materinstva ter zdravo in srečno rojstvo
nedelja 10. marca ob 15.00 v zahvalo Bogu in Mariji (Perko)

Maše na Čatežu

nedelja 3. marca ob 8.00 ++ Ljudmila (obl.) in starše Miklič (Razbore)
ob 10.00 + Marija Rezec, obl.
nedelja 10. marca
ob 8.00 za zdravje
ob 10.00 ++ starši, Toni in Tone Kamin (Kovačevi)

Oznanila od 24. februarja do 3. marca 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 24. februarja ob 15.00 + Pepca Jelnikar
sobota 2. marca ob 10.00 v zahvalo in priprošnjo (Gorenc)
nedelja 3. marca ob 15.00 + Jože Mesarko, 30. dan
++ Peterle ter starše Novljan

Maše na Čatežu

nedelja 24. februarja ob 8.00 za farane
ob 10.00 v zahvalo
nedelja 3. marca
ob 8.00 ++ Ljudmila (obl.) in starše Miklič (Razbore)
ob 10.00 + Marija Rezec, obl.

Oznanila od 17. do 24. februarja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 17. februarja ob 15.00 starši in sinova Žalik
četrtek 21. februarja ob 18.00 v zahvalo in priprošnjo za zdravje (Stopar)
sobota 23. februarja ob 10.00 + Jožefa Verbič, 7. dan
 nedelja 24. februarja ob 15.00 + Pepca Jelnikar

Maše na Čatežu

nedelja 17. februarja ob 8.00 ++ Marija in Stanislav Kališek, obl.
ob 10.00 ++ Valentin in Angela Kavšek (Križ)
ponedeljek 18. februarja
ob 8.00 za verne duše v vicah
torek 19. februarja ob 8.00 za spravo in za zdravje
sreda 20. februarja ob 8.00 v zahvalo za uslišano prošnjo
petek 22. februarja
ob 18.00 ++ Jožefa (obl.) in Jože Dimec
nedelja 24. februarja
ob 8.00 za farane
ob 10.00 v zahvalo

Oznanila od 27. januarja do 3. februarja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 27. januarja ob 15.00 + Marija Prevolšek, obl.
četrtek 31. januarja
ob 18.00 Mariji v zahvalo in priprošnjo (Pavlin)
sobota 2. februarja – svečnica
ob 10.00 + Jula Vesel
nedelja 3. februarja
ob 15.00 + Jože Mesarko, 7. dan
  v zahvalo in priprošnjo za srečo pri delu

Maše na Čatežu

nedelja 27. januarja ob 8.00 + Anton Mrhar
ob 10.00 + Tone Zorc, obl.
ponedeljek 28. januarja
ob 8.00 + Marko Likar
torek 29. januarja ob 8.00 za farane
sreda 30. januarja
ob 8.00 v dober namen
petek 1. februarja
ob 18.00 ++ Bernarda in Bogomir Meserko
nedelja 3. februarja
ob 8.00 ++ Anton in Marija Bregar, obl.
ob 10.00 + Franc Novak, obl.

Oznanila od 30. decembra 2018 do 6. januarja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 30. decembra ob 15.00 v zahvalo za zmago (Treb. mažoretke)
torek 1. januarja – Marija, Božja mati
ob 15.00 ++ Pavlin, Koršič in Pegan
četrtek 3. januarja
ob 18.00 ++ Hegler in Francelj
sobota 5. januarja
ob 10.00 + Frančiška Vencelj (Horjul)
nedelja 6. januarja – Gosp. razglašenje
ob 15.00 ++ Ciril (obl.) ter Jože in Marija Vavtar

Maše na Čatežu

nedelja 30. decembra ob 8.00 ++ starši Hrovatič in ++ Ferkoletovi
ob 10.00 + Anton Kotar, obl.
ponedeljek 31. decembra
ob 8.00 za farane
torek 1. januarja – Marija, Božja mati ob 10.00 ++ Frančiška in Pavle Lavrih, obl.
petek 4. januarja
ob 18.00 za Božji blagoslov
nedelja 6. januarja – Gosp. razglašenje
ob 8.00 za farane
ob 10.00 ++ Rudi in Helena Meserko

Oznanila od 23. do 30. decembra 2018

Maše na Zaplazu

nedelja 23. decembra ob 15.00 + Frančiška Starina, obl.
torek 25. decembra – božič
ob 15.00 ++ Ludvik in Ani Vidmar
sreda 26. decembra – sv. Štefan
ob 10.00 + Martin Kelc
četrtek 27. decembra – sv. Janez
ob 18.00 ++ Polde in Marija Antončič
sobota 29. decembra
ob 10.00 ++ Gradišar, Hrovatič, Kren in Larin
nedelja 30. decembra
ob 15.00 v zahvalo za zmago (Treb. mažoretke)

Maše na Čatežu

nedelja 23. decembra ob 8.00 za farane
ob 10.00 + Marija Zupančič (Okrog), obl.
ponedeljek 24. decembra
ob 8.00 v dober namen
torek 25. decembra – božič ob 0.00 za farane
  ob 10.00 ++ Ignac in Antonija Mandelj (Gor. vas)
petek 28. decembra
ob 18.00 ++ Pavel in Milka Krištof ter Jože in Minka Ceglar
nedelja 30. decembra
ob 8.00 ++ starši Hrovatič in ++ Ferkoletovi
ob 10.00 + Anton Kotar, obl.

Oznanila od 19. do 26. marca 2017

Konec marca smo vstopili v poletni čas, odslej bodo nedeljske maše ob 16.00. Z belo nedeljo pa začnemo novo romarsko leto. Odtlej bodo nedeljske maše ob 10.00 in 16.00.

Maše na Zaplazu

nedelja 19. marca ob 15.00 ++ Jurman
torek 21. marca
ob 18.00 v zahvalo za Božje varstvo
sobota 25. marca
ob 10.00 + Miroslav Zorc, obl.
nedelja 26. marca
ob 16.00 + Mari Sernel


Maše na Čatežu

nedelja 19. marca
ob 8.00 ++ Jože (obl.) in Julijana Kolenc

ob 10.00 + Stanislav Kališek, 30. dan
ponedeljek 20. marca
ob 8.00 po namenu
sreda 22. marca
ob 8.00 v dober namen
petek 24. marca
ob 19.00 v zahvalo
nedelja 26. marca
ob 8.00 ++ Jožefa Dimec (Treb. Vrh), 30. dan

ob 10.00 za farane

Oznanila od 5. do 12. junija 2016


Maše na Zaplazu

nedelja 5. junija
ob 10.00 ++ Dušan in Marija Bizjak, obl.

ob 16.00 ++ Anton in Alojzja Meserko

+ Olga Bandelj, obl.
sreda 8. junija ob 10.00 romarska maša
četrtek 9. junija
ob 19.00 + Pavla Korelc, 7. dan
sobota 11. junija ob 10.00 v zahvalo za vse prejete milosti
nedelja 12. junija
ob 10.00 ++ Marija in Franc Bedene
ob 16.00 + Stanislav Hribar in ++ Jeršin


Maše na Čatežu

nedelja 5. junija
ob 8.00 za farane
petek 10. junija ob 19.00 + Ladislav Zupančič, 7. dan
nedelja 12. junija ob 8.00 + Jože Bedene (Treb. Vrh), obl.