Oznanila od 9. do 16. junija 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 9. junija – binkošti ob 10.00 ++ Marija in Dušan Bizjak, obl.
ob 16.00 ++ Ljudmila in Anton Urbančič (Rožni vrh)
četrtek 13. junija ob 19.00 za primerno vreme
petek 14. junija ob 18.00 za zdravje in okrevanje Silvestra in Marjete
sobota 15. junija ob 10.00 ++ Jože in Marija Ilovar
nedelja 16. junija – Sveta Trojica ob 10.00 ++ Nace in Viktor Zupančič ter Alojzija Jarm
mašni jubilanti  ob 16.00 ++ Kozlevčar in Zorc
++ starše in brata Bajc ter Frančiška in Pavle Lavrih
++ Oblak in Novak

Maše na Čatežu

nedelja 9. junija – binkošti ob 8.00 za farane
ponedeljek 10. junija ob 8.00 v dober namen
torek 11. junija ob 8.00 + Marko Likar
sreda 12. junija ob 8.00 za farane
nedelja 16. junija – Sveta Trojica ob 8.00 + Jože Bedene (Trebanjski Vrh), obl.

Oznanila od 2. do 9. junija 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 2. junija ob 10.00 ++ Rozalija in Lovrenc Kotar
Grozdetov shod  ob 16.00 Mariji v priprošnjo in zahv.za zdravje (Uranič)
+ Frančiška Vencelj (Horjul)
četrtek 6. junija ob 19.00 za zdravje (Bojan)
sobota 8. junija ob.10.00 Mariji v priprošnji za zdravje in Božje varstvo
nedelja 9. junija ob 10.00 ++ Marija in Dušan Bizjak, obl.
ob 16.00 ++ Ljudmila in Anton Urbančič (Rožni vrh)

Maše na Čatežu

nedelja 2. junija ob 8.00  ++ starši in Marjana Smrke
petek 7. junija ob 19.00 ++ Jožefa, Franc in Milan Ovnik ter Marija Korelc (Mačkova)
nedelja 9. junija ob 8.00 za farane

Oznanila od 26. maja do 2. junija 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 26. maja ob 10.00 ++ Strajnar
slovesnost ob godu bl. A. Grozdeta  ob 16.00 ++ Darko in starše Bartol
+ Anton Pahulje, obl.
+ Anton Kotar
++ Poglajen in Kralj
ponedeljek 27. maja – bl. Alojzij Grozde ob 10.00 ++ Knop
++ Klavdij in Katarina Mužina
sreda 29. maja ob 19.00 za zdravje
četrtek 30. maja – Vnebohod ob 10.00 + č.g. Janez Petek
sobota 1. junija ob 10.00 ++ Alojzija in Anon Meserko, obl.
nedelja 2. junija ob 10.00 ++ Rozalija in Lovrenc Kotar
Grozdetov shod  ob 16.00 Mariji v priprošnjo in zahv.za zdravje (Uranič)
+ Frančiška Vencelj (Horjul)

Maše na Čatežu

nedelja 26. maja ob 8.00 za farane
ponedeljek 27. maja (Okrog) ob 19.00 za primerno vreme
torek 28. maja (Trebanjski Vrh) ob 19.00 za zdravje
četrtek 29. maja – Vnebohod ob 19.00 po namenu
petek 30. maja  ob 19.00 + Pavlina Korelc, obl.
nedelja 2. junija ob 8.00 ++ starši in Marjana Smrke

Oznanila od 19. do 26. maja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 19. maja ob 10.00 ++ Sonja Grmovšek in Mitja Klemen
ob 16.00 ++ Miroslav in Jernej
četrtek 23. maja ob 19.00 + Jože Pristopec, obl.
sobota 25. maja ob 10.00 ++ Anton in Angela Potrebuješ, obl.
nedelja 26. maja ob 10.00 ++ Strajnar
slovesnost ob godu bl. A. Grozdeta  ob 16.00 ++ Darko in starše Bartol
+ Anton Pahulje, obl.
+ Anton Kotar
++ Poglajen in Kralj

Maše na Čatežu

nedelja 19. maja ob 8.00 za farane
petek 24. maja ob 18.30 + Lado Zupančič (Okrog)
nedelja 26. maja ob 8.00 za farane

Oznanila od 12. do 19. maja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 12. maja ob 10.00 + Marko Kolenc, obl.
ob 16.00 ++ starše in brata Zupančič
sobota 18. maja ob 10.00 v zahvalo in zdravje Jelke Valenčič
nedelja 19. maja ob 10.00 ++ Sonja Grmovšek in Mitja Klemen
ob 16.00 ++ Miroslav in Jernej

Maše na Čatežu

nedelja 12. maja ob 8.00 za farane
ponedeljek 13. maja ob 8.00 ++ Bernarda in Bogomir Meserko
torek 14. maja ob 8.00 v zahvalo za srečen porod
nedelja 19. maja ob 8.00 za farane

Oznanila od 5. do 12. maja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 5. maja ob 10.00 ++ Jurman
(Grozdetov shod) ob 16.00 ++ Tomc
++ Mandelj (Gorenja vas)
torek 7. maja ob 19.00 + Alojz Sajovic
četrtek 9. maja ob 19.00 + Marjana in ++ Poterbin
sobota 11. maja ob 10.00 za srečen porod
nedelja 12. maja ob 10.00 + Marko Kolenc, obl.
ob 16.00 ++ starše in brata Zupančič

Maše na Čatežu

nedelja 5. maja ob 8.00 za farane
ponedeljek 6. maja ob 8.00 ++ Marija in Ljudmila Jeršin
sreda 8. maja ob 9.00 v zahvalo za uslišano prošnjo
petek 10. maja ob 19.00 za zdravje in blagoslov v družini
nedelja 12. maja ob 8.00 za farane

Oznanila od 28. aprila do 5. maja 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 28. aprila ob 10.00 ++ Alojz in Julka Cerovšek, obl.
ob 16.00 v zahv. in pripr. za 50 let skupnega življ.
sreda 1. maja ob 10.00 romarska maša (Trebnje)
četrtek 2. maja ob 10.00 romarska maša (Šmartno pri Litiji)
ob 19.00 ++ starši Sladič
sobota 4. maja ob 10.00 + Karolina Miklič, obl.
nedelja 5. maja ob 10.00 ++ Jurman
(Grozdetov shod) ob 16.00 ++ Tomc
++ Mandelj (Gorenja vas)

Maše na Čatežu

nedelja 28. aprila ob 8.00 za farane
ponedeljek 29. aprila  ob 8.00 v dober namen
petek 3. maja ob 19.00 + Franc Zupančič
nedelja 5. maja ob 8.00 za farane

Oznanila od 21. do 28. aprila 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 21. aprila – velika noč ob 16.00 + Ivan Štefanič in ++ Grojzdek
ponedeljek 22. aprila ob 16.00 ++ Bregar in Lazar
četrtek 25. aprila ob 19.00 + Jože Hostnik, obl.
sobota 27. aprila ob 10.00 v zahv. in pripr. za 50 let skupnega življ.
nedelja 28. aprila ob 10.00 ++ Alojz in Julka Cerovšek, obl.
ob 16.00 v zahv. in pripr. za 50 let skupnega življ.

Maše na Čatežu

nedelja 21. aprila – velika noč ob 7.00 za farane
ob 10.00 + Stane Kamin, obl.
ponedeljek 22. aprila  ob 10.00 za birmance
v zahvalo
torek 23. aprila ob 8.00 v dober namen
sreda 24. aprila ob 19.00 za zdravje
petek 26. aprila ob 19.00 ++ Tončič
nedelja 28. aprila ob 8.00 za farane

Oznanila od 14. do 21. aprila 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 14. aprila – cvetna ob 16.00 za srečen porod in Božji blagoslov (Oprčkal)
nedelja 21. aprila – velika noč 0b 16.00 + Ivan Štefanič in ++ Grojzdek

Maše na Čatežu

nedelja 14. aprila – cvetna ob 8.00 ++ starše Kolenc
ob 10.00 za prvoobhajance
ponedeljek 15. aprila  ob 19.00 ++ Fric
torek 16. aprila ob 19.00 za verne duše v vicah
sreda 17. aprila ob 19.00 v dober namen
četrtek 18. aprila – veliki četrtek ob 19.00 + č.g. Hinko Povše
petek 19. aprila – veliki petek ob 19.00 obredi velikega petka
sobota 20. aprila – velika sobota ob 10.00 za starše in stare starše
nedelja 21. aprila – velika noč
ob 7.00 za farane
ob 10.00 + Stane Kamin, obl.

Oznanila od 7. do 14. aprila 2019

Maše na Zaplazu

nedelja 7. aprila ob 16.00 + Ljudmila Bregar, obl.
++ Jožefa in Jože Verbič
ponedeljek 8. aprila ob 19.00 ++ Albin Šket in Mirko Vidmar
sobota 13. aprila ob 10.00 + Bojan Štern
nedelja 14. aprila – cvetna 0b 16.00 za srečen porod in Božji blagoslov (Oprčkal)

Maše na Čatežu

nedelja 7. aprila ob 8.00 + Slavko Bregar
ob 10.00 + Marija Kamin (Dolenja vas)
torek 9. aprila  ob 19.00 + Anton Mrhar
sreda 10. aprila ob 19.00 v dober namen
četrtek 11. aprila ob 19.00 ++ Janez (obl.) in Marija Hostnik (Kovačevi)
petek 12. aprila ob 19.00 za zdravje
nedelja 14. aprila – cvetna
ob 8.00 ++ starše Kolenc
ob 10.00 za prvoobhajance