Arhivi avtorja: markojapelj

Oznanila od 12. do 19. julija 2020

Maše na Zaplazu

nedelja 12. julija ob 10.00 + Viktor Poterbin, obl.
+ Anton Vesel, 30. dan
četrtek 16. julija ob 19.00 + Jože Mesarko
sobota 18. julija ob 10.00 + Mira Poljanc in ++ Strajnar
nedelja 19. julija ob 10.00 + Jože Zupančič (Okrog), obl.
ob 16.00 za blagoslov v družini (Klemenčič-Černe)

Maše na Čatežu

nedelja 12. julija ob 8.00 za farane
ponedeljek 13. julija ob 8.00 v zahvalo
sreda 15. julija ob 8.00 za zdravje
petek 17. julija ob 19.00 ++ Jože in Dani Hostnik, obl.
nedelja 19. julija ob 8.00 za farane

Oznanila od 5. do 12. julija 2020

Maše na Zaplazu

nedelja 5. julija ob 10.00 ++ Ciril, Jožefa in Zdravko Rebolj, obl.
(Grozdetov shod)   ob 16.00 ++ Brandstätter
  + Angela Lisec
četrtek 9. julija ob 19.00 + Marjana Poterbin
sobota 11. julija ob 10.00 za srečen zakon
nedelja 12. julija ob 10.00 + Viktor Poterbin, obl.
ob 16.00 + Anton Vesel, 30. dan

Maše na Čatežu

nedelja 5. julija ob 8.00 za farane
ponedeljek 6. julija ob 8.00 v dober namen
torek 7. julija ob 8.00 za zdravje
petek 10. julija ob 19.00 za spreobrnitev domovine
nedelja 12. julija ob 8.00 za farane

Oznanila od 28. junija do 5. julija 2020

Maše na Zaplazu

nedelja 28. junija ob 10.00 ++ Kamin, Cerar in Merzel
ob 16.00 ++ Julka in Alojz Cerovšek ter Viktor Oven
četrtek 2. julija
ob 19.00 za zdravje (Rutar)
sobota 4. julija ob 10.00 + Alojz Gerdin, obl.
nedelja 5. julija ob 10.00 ++ Ciril, Jožefa in Zdravko Rebolj, obl.
(Grozdetov shod)   ob 16.00 ++ Brandstätter
+ Angela Lisec

Maše na Čatežu

nedelja 28. junija ob 8.00 za farane
ponedeljek 29. junija ob 8.00 v zahvalo
torek 30. junija ob 8.00 v dober namen
sreda 1. julija
ob 8.00 za božji blagoslov
petek 3. julija ob 18.00 + Rajko Kamin, 7. dan
nedelja 5. julija ob 8.00 za farane
(Okrog – žegnanje) ob 10.00 ++ Lado in Malka Zupančič

Oznanila od 21. do 28. junija 2020

Maše na Zaplazu

nedelja 21. junija ob 10.00 ++ Juvan, Meserko, Kres in Kirn
ob 16.00 ++ Ilovar
četrtek 25. junija
ob 19.00 + Rafko Gracar
sobota 27. junija ob 10.00 ++ starši Ahlin in Lojze Slak
nedelja 28. junija ob 10.00 ++ Kamin, Cerar in Merzel
ob 16.00 ++ Julka in Alojz Cerovšek ter Viktor Oven

Maše na Čatežu

nedelja 21. junija ob 8.00 za farane
ponedeljek 22. junija ob 19.00 + Janez Gorše
torek 23. junija ob 8.00 v dober namen
sreda 24. junija
ob 8.00 za verne duše v vicah
petek 26. junija ob 18.00 + Karel Zagorjan
nedelja 28. junija ob 8.00 za farane

Oznanila od 14. do 21. junija 2020

Maše na Zaplazu

nedelja 14. junija ob 10.00 za dobrotnike svetišča
ob 16.00 ++ Marija in Ivan Kastelic ter Marija Brovet
torek 16. junija ob 19.00 + Angela Željko
četrtek 18. junija
ob 19.00 ++ Poterbin
sobota 20. junija ob 10.00 v zahvalo za mamin visoki jubilej
nedelja 21. junija ob 10.00 ++ Juvan, Meserko, Kres in Kirn
ob 16.00 ++ Ilovar

Maše na Čatežu

nedelja 14. junija ob 8.00 + Jože Bedene (Treb. Vrh)
ponedeljek 15. junija ob 8.00 v dober namen
sreda 17. junija
ob 8.00 v zahvalo
petek 19. junija ob 19.00 + Darko Anžur (nam. pogreba)
nedelja 21. junija ob 8.00 za farane

Oznanila od 7. do 14. junija 2020

Svete maše bodo javne ob upoštevanju navodil SŠK

Maše na Zaplazu

nedelja 7. junija – Sveta Trojica ob 10.00 ++ Slak
ob 16.00 ++ Irena in Franc Dimec ter Ljudmila Bregar
++ Hostnik (Litija)
četrtek 11. junija – telovo
ob 10.00 ++ Rajko Bregar in sorodniki
sobota 13. junija ob 10.00 ++ Jože in Marija Ilovar
nedelja 14. junija ob 10.00 za dobrotnike svetišča
ob 16.00 ++ Marija in Ivan Kastelic ter Marija Brovet

Maše na Čatežu

nedelja 7. junija – Sveta Trojica ob 8.00 za farane
ponedeljek 8. junija ob 8.00 + Franc Zupančič
torek 9. junija ob 8.00 v dober namen
sreda 10. junija
ob 8.00 v zahvalo
četrtek 11. junija – telovo ob 19.00 za farane
petek 12. junija ob 19.00 ++ Jožefa, Franc in Milan Ovnik ter Marija Korelc (Mačkova)
nedelja 14. junija ob 8.00 + Jože Bedene (Treb. Vrh)

Oznanila od 31. maja do 7. junija 20

Svete maše bodo javne ob upoštevanju navodil SŠK

Maše na Zaplazu

nedelja 31. maja – binkošti ob 10.00 ++ Slak
ob 16.00 ++ Irena in Franc Dimec ter Ljudmila Bregar
+ Albin Rutar
četrtek 5. junija
ob 19.00 + Rafko Gracar
sobota 6. junija ob 10.00 ++ Alojzija in Anton Meserko, obl.
nedelja 7. junija – Sveta Trojica ob 10.00 ++ starše in brate Zupančič
(Grozdetov shod) ob 16.00 za zdravje (Rutar)
++ Hostnik (Litija)

Maše na Čatežu

nedelja 31. maja – binkošti ob 8.00 za farane
ponedeljek 1. junija ob 8.00 + Stane Meserko
sreda 3. junija
ob 8.00 v dober namen
petek 5. junija ob 19.00 + Marija Poterbin
nedelja 7. junija – Sveta Trojica ob 8.00 za farane

Oznanila od 24. do 31. maja 2020

Svete maše bodo javne ob upoštevanju navodil SŠK

Maše na Zaplazu

nedelja 24. maja ob 10.00 ++ Blaž in Marija Kastelic
ob 16.00 + Marija Brovet
torek 26. maja ob 19.00 + Bazil Potrebuješ
sreda 27. maja – bl. Alojzij Grozde
ob 10.00 za zdravje (Rutar)
++ Klavdij in Katarina Mužina
četrtek 28. maja
ob 19.00 za varne, poštene in uspešne nove začetke v širši družini
sobota 30. maja ob 10.00 ++ Nace (obl.) in Karolina Miklič
nedelja 31. maja ob 10.00 ++ Slak
ob 16.00 ++ Irena in Franc Dimec ter Ljudmila Bregar
+ Albin Rutar

Maše na Čatežu

nedelja 24. maja ob 8.00 za farane
ponedeljek 25. maja ob 8.00 ++ Ljudmila in Marija Jeršin
petek 29. maja ob 19.00 + Amalija Zupančič, 30. dan
nedelja 31. maja ob 8.00 za farane

Oznanila od 17. do 24. maja 2020

Svete maše bodo javne ob upoštevanju navodil SŠK

Maše na Zaplazu

nedelja 17. maja ob 10.00 ++ Jurman
ob 16.00 + Alojzija Pene
torek 19. maja ob 19.00 ++ starše (obl.) in Janez Sladič
četrtek 21. maja – vnebohod
ob 19.00 + Anton Pahulje, obl.
sobota 23. maja ob 10.00 za zdravje (Dremelj)
nedelja 24. maja ob 10.00 ++ Blaž in Marija Kastelic
ob 16.00 + Marija Brovet

Maše na Čatežu

nedelja 17. maja ob 8.00 za farane
ponedeljek 18. maja ob 8.00 v dober namen
sreda 20. maja ob 8.00 po namenu
petek 22. maja ob 19.00 za verne duše v vicah
nedelja 24. maja ob 8.00 za farane

Oznanila od 10. do 17. maja 2020

Svete maše bodo javne ob upoštevanju navodil SŠK

Maše na Zaplazu

nedelja 10. maja ob 10.00 + Marko Kolenc, obl.
ob 16.00 za Melito
torek 12. maja ob 19.00 + Janez Sladič
četrtek 14. maja ob 19.00 + Jožefa Zagorjan
sobota 16. maja ob 10.00 ++ Ljudmila in Anton Urbančič (Rožni Vrh)
nedelja 17. maja ob 10.00 ++ Jurman
  ob 16.00 + Alojzija Pene

Maše na Čatežu

nedelja 10. maja ob 8.00 + Jožefa Kastelic, obl.
ponedeljek 11. maja ob 8.00 v zahvalo
sreda 13. maja ob 8.00 v dober namen
petek 15. maja ob 19.00 ++ starše in brata Bajc (obl.) ter Frančiška in Pavle Lavrih
nedelja 17. maja ob 8.00 za farane